.

.

Емилор був во вода шише вакуум изолирано шише со вода од не'рѓосувачки челик со слама капаче 20oz вода заболување за пешачење за пешачење за кампување велосипедски ф?

Емилор був во вода шише вакуум изолирано шише со вода од не'рѓосувачки челик со слама капаче 20oz вода заболување за пешачење за

DEN 351.84

Пристапност
Залиха

~ 【Лесно за носење】 : Големината е 10,8*2,8 инчи, а капацитетот на шише со вода е 20oz Тоа е лесен и мал, удобен за носење. Може да се држи во рака или да се стави во торбата. Совршено е за дневни денови, или велосипедизам и пешачење. Погоден е за жени, мажи и повеќето држачи за чаши и држачи за чаши за автомобили. ~ 【Материјал од одделение за храна】 : Нашето шише со вода е изработено од материјал од не'рѓосувачки челик од храна од не'рѓосувачки челик + силиконска оценка на храна PP + храна, 100% без БПА. Анти-ОДОР, безбеден и нетоксичен, никогаш не оставајте метален мирис или 'рѓа, издржлив и нема да предизвика штета на човечкото тело. ~ 【【Вакуум со вакуум со вакуум со вакуум】 : Висококвалитетна вакуумска структура на не'рѓосувачки челик, лагер од не'рѓосувачки челик, со слој за заклучување на топлинска изолација, слој за заклучување на температурата на вакуум за да се обезбеди добра заштита на температурата. Опакот за цврсто вклопување помага да се загрее вашиот пијалок 10 часа и ладен 24 часа. Cap 【【Капа од слама капаче за отпуштање на протекување】 : капачето на шише и сламата може да се склопат ефикасно за да се спречи истекување. Погодно за пиење вода и е чиста и хигиенска. Капакот со шише со вентил за отвор, а полиетиленската слама е безбедна и нетоксична, отпорна на висока температура и нема деформација. Рачната позиција е проширена и може лесно да се крене со два прста. 【【Активности на отворено и дневна употреба】 : Шишето со вода со добри перформанси за зачувување на топлина е многу погодно за спорт на отворено и дневна употреба. Лесен и издржлив, лесен за носење, многу погоден за теретана, канцеларија, велосипедизам, спорт, кампување, пешачење, трчање, итн. Уникатен дизајн на печатење, убав и интересен, исто така е идеален подарок. ~ 【Лесно за носење】 : Големината е 10,8*2,8 инчи, а капацитетот на шише со вода е 20oz. Тоа е лесен и мал, удобен за носење. Може да се држи во рака или да се стави во торбата. Совршено е за дневни денови, или велосипедизам и пешачење. Погоден е за жени, мажи и повеќето држачи за чаши и држачи за чаши за автомобили. ~ 【Материјал од одделение за храна】 : Нашето шише со вода е изработено од материјал од не'рѓосувачки челик од храна од не'рѓосувачки челик + силиконска оценка на храна PP + храна, 100% без БПА. Анти-ОДОР, безбеден и нетоксичен, никогаш не оставајте метален мирис или 'рѓа, издржлив и нема да предизвика штета на човечкото тело. ~ 【【Вакуум со вакуум со вакуум со вакуум】 : Висококвалитетна вакуумска структура на не'рѓосувачки челик, лагер од не'рѓосувачки челик, со слој за заклучување на топлинска изолација, слој за заклучување на температурата на вакуум за да се обезбеди добра заштита на температурата. Опакот за цврсто вклопување помага да се загрее вашиот пијалок 10 часа и ладен 24 часа. Cap 【【Капа од слама капаче за отпуштање на протекување】 : капачето на шише и сламата може да се склопат ефикасно за да се спречи истекување. Погодно за пиење вода и е чиста и хигиенска. Капакот со шише со вентил за отвор, а полиетиленската слама е безбедна и нетоксична, отпорна на висока температура и нема деформација. Рачната позиција е проширена и може лесно да се крене со два прста. 【【Активности на отворено и дневна употреба】 : Шишето со вода со добри перформанси за зачувување на топлина е многу погодно за спорт на отворено и дневна употреба. Лесен и издржлив, лесен за носење, многу погоден за теретана, канцеларија, велосипедизам, спорт, кампување, пешачење, трчање, итн.

Параметри на производот

Слична стока