.

.

Ррина 2 парчиња Ротирачка Рачка На Машината За Рачни Тркала За Мелница За Дупчалка За Рачка

Ррина 2 парчиња Ротирачка Рачка На Машината За Рачни Тркала За Мелница За Дупчалка За Рачка

DEN 143.84

Пристапност
Залиха

МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетна пластика, модерен дизајн, издржлив во употреба ГОЛЕМИНА : конец За Рачка : М10; Теренот 1,5 мм; должина на конецот на рачката : 15мм/0,59"; дијаметар на рачката : 25мм/0,98"; должина на рачката : 80мм/3,1". ПОГОДЕН за : индустриски машински алати, како што се машини за мелење, стругови, брусилки и медицинска опрема итн. КОЛИЧИНА НА ПАКУВАЊЕ : Рачка од 2 парчиња; клуч од 1 парчиња. Забелешка : ве Молиме потврдете дали големината е соодветна пред да ја поставите нарачката, има серија М6 Или М8 или М10 за избор. МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетна пластика, модерен дизајн, издржлив во употреба. ГОЛЕМИНА : конец За Рачка : М10; Теренот 1,5 мм; должина на конецот на рачката : 15мм/0,59"; дијаметар на рачката : 25мм/0,98"; должина на рачката : 80мм/3,1". ПОГОДЕН за : индустриски машински алати, како што се машини за мелење, стругови, брусилки и медицинска опрема итн. КОЛИЧИНА НА ПАКУВАЊЕ : Рачка од 2 парчиња; клуч од 1 парчиња. Забелешка : ве Молиме потврдете дали големината е соодветна пред да ја поставите нарачката, има серија М6 Или М8 или М10 за избор. МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетна пластика, модерен дизајн, издржлив во употреба. ГОЛЕМИНА : конец За Рачка : М10; Теренот 1,5 мм; должина на конецот на рачката : 15мм/0,59"; дијаметар на рачката : 25мм/0,98"; должина на рачката : 80мм/3,1".

Параметри на производот

Слична стока