.

.

5/16-24 х 1 Шестоаголни Завртки За Глава, Челик Одделение 8 Шестоаголни Капачиња За Глава, Челик, Цинк Жолто Позлата, Дел Тхд Фина Нишка, Дијаметар: 5/16 инчи, Должина: 1 инч?

5/16-24 х 1 Шестоаголни Завртки За Глава, Челик Одделение 8 Шестоаголни Капачиња За Глава, Челик, Цинк Жолто Позлата, Дел Тхд Фина Нишка, Дијаметар:

DEN 2.33

Пристапност
Залиха

Шестоаголна Капа Завртка Произведено Во Северна Америка. Произведени НА ASME B18. 1 & SAE J429 спецификации. Цврстина на истегнување : 150. мин, 1/4-1,5 инчни дијаманти). Завртка за капаче направена од челик од легура на среден јаглерод и термичка обработка. Дизајниран за употреба во апликации со висок стрес.

Параметри на производот

Слична стока