.

.

ZH1 Нано јонски овлажнител на лицето, топол и ладен двојно спреј навлажнувачки бања на лицето, преносен спреј за убавина за пареа навлажнувач на лицето, погоден за бе

ZH1 Нано јонски овлажнител на лицето, топол и ладен двојно спреј навлажнувачки бања на лицето, преносен спреј за убавина за пареа навлажнувач

DEN 1.33

Пристапност
Залиха

* Facial steam : can excrete facial toxins, regulate and improve skin texture, moisturize, regulate the moisture balance of facial skin, promote the absorption of skin care products, activate cells, promote skin metabolism and keep skin young, 180m L large water tank, 15 минути траен спреј за топлина *Нано-јонска технологија : Во споредба со обичната пареа, нано-јонската пареа може поефикасно да навлезе во кожата и отворените пори. Нежната магла ги отстранува порите, ги отстранува нечистотијата, маслото, црните глави и козметичките остатоци и обезбедува брза апсорпција на хранливи материи за кожата. *Соработувајте со маската за длабоко навлажнување на кожата, ефектот на апсорпција на маската е зголемен 3-5 пати, брзо спреј, навлажнувајте без да чекате, отворете ги порите топло, длабоко чистење, погодно за чистење и негување на кожата, ладен спреј до Затегнете ги порите, смирете ја кожата, погодна за олеснување на притисокот на кожата. *Пареата кожа може привремено да ги зголеми порите, да помогне во чистење на кожата и има навлажнувачки ефект, што е многу корисно за кожата, две топли и ладни спрејови, навлажнувачка и заклучување вода, независна корпа за ароматерапија, може да додаде есенцијални масла, сушени цвеќиња , Прилагодливо плукање, голема покриеност на лицето. *Совршена по продажбата, ви нудиме 3 месеци безусловно враќање и 2-годишна гаранција за гаранција. Ако наидете на какви било проблеми за време на процесот на купување, ве молиме контактирајте не и ние ќе го решиме вашето прашање во рок од 24 часа.

Параметри на производот

Слична стока