.

.

Горила лента, лента со бели канали, 1,88 x 10 yd, бела,

Горила лента, лента со бели канали, 1,88 x 10 yd, бела,

DEN 2.33

Пристапност
Залиха

Истата сила како и Горила лента во брилијантна бела боја, со супериорна УВ отпорност Камуфлирани поправки на бели површини; Нема да жолти на отворено заради неговата супериорна УВ отпор. Јачина на троен слој; Најтешка бела лента на располагање; Се држи до мазни, груби и нерамни површини. Тешка, засилена поддршка; Тесната ткаење придонесува за HEFT, но Gorilla лентата сè уште може да се искине со рака. Солидна, обвивка отпорна на временски услови; Издржува влага, УВ зраци и температурни екстреми. Истата сила како и Горила лента во брилијантна бела боја, со супериорна УВ отпорност. Камуфлирани поправки на бели површини; Нема да жолти на отворено заради неговата супериорна УВ отпор. Јачина на троен слој; Најтешка бела лента на располагање; Се држи до мазни, груби и нерамни површини. Тешка, засилена поддршка; Тесната ткаење придонесува за HEFT, но Gorilla лентата сè уште може да се искине со рака. Солидна, обвивка отпорна на временски услови; Издржува влага, УВ зраци и температурни екстреми. Белата Горила лента нуди над-врвни резултати со својата тројка и извонредна разноврсност. Оваа двојна дебела леплива лента ги надминува обичните ленти за канали, со што списокот на употреба е практично бесконечен. Направено со двојно густо лепило, силна засилена поддршка и цврста временска обвивка- бела герила лента е совршена лента за канали и за внатрешна и за надворешна употреба. Се држи до груби и нерамни површини, вклучувајќи дрво, камен, штуко и тула, што не можат да ги држат обичните ленти за канали. За нас, тоа е направено начинот на кој треба да биде лентата : најтешката на планетата Земја. Упатства : Користете како и секоја друга лента. Солзи со Горила лента со рака или исечена на големина со нож или ножици. Важно е да се исчисти површината и да се четкаат какви било лабави честички и нечистотија пред да се нанесе лента за горила. Нанесете ја лентата внимателно, измазнете ги џебовите или ролните.

Параметри на производот

Слична стока