.

.

ПЕЦОЛА Биро Корпа За Отпадоци Корпа За Отпадоци Од Цртани Филмови Корпа За Отпадоци Со Нелизгачки Влошки За Автомобил Во Бања

ПЕЦОЛА Биро Корпа За Отпадоци Корпа За Отпадоци Од Цртани Филмови Корпа За Отпадоци Со Нелизгачки Влошки За Автомобил Во Бања

DEN 324.80

Пристапност
Залиха

ШИРОКИ АПЛИКАЦИИ : корпата за отпадоци е мала по големина и лесна за носење, за поставување работни површини, работни површини, Канцеларија, автомобили и други маси на хартија, основа, трошки од леб и друго ѓубре и АНТИ-РАМПА : дното е дизајнирано со високи стапала и анти-рампа, стабилно и е цврсто поставено. ЦРТАН ФИЛМ : корпата за отпадоци од работната површина е дизајнирана во шема, декор. ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ : корпата за отпадоци на работната површина е мазна , доволно, правејќи да се исчисти. ИЗДРЖЛИВИ : Нашите корпи за отпадоци се со високи перформанси, што е цврсто и издржливо за долготрајна употреба. Опис : - ИЗДРЖЛИВ : Нашите корпи за отпадоци се со високи перформанси, што е цврсто и издржливо за долготрајна употреба. - ЦРТАН ФИЛМ : корпата за отпадоци од работната површина е дизајнирана во шема, декор. - АНТИ-ПОДЛОГА : дното е дизајнирано со високи стапала и анти-подлога, стабилно и е цврсто поставено.

Параметри на производот

Слична стока