.

.

CRFYJ Шарени Спортски Силиконски Часовник За Garmin Ferrunner 310xt Часовник Замена Часовник Ремен

CRFYJ Шарени Спортски Силиконски Часовник За Garmin Ferrunner 310xt Часовник Замена Часовник Ремен

DEN 476.16

Пристапност
Залиха

100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина одговара на сите Дизајниран За часовник Гармин, Специјално дизајниран конектор,лента за зглоб Со Брзо ослободување, Мекоста е умерена, носете многу удобно. Мекоста е умерена, носете многу удобно,обликување Со Компресија, цврст и издржлив,Ремен за Носење/ремен за зглоб,погоден за оригинален паметен часовник. Лесен за вметнување и отстранување,многу погоден за вашиот часовник,Концизен и моден стил, додавајќи боја на вашата слика. Исклучителна изработка и стилски дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството. Пакување : 1* часовник (часовникот не е вклучен).

Параметри на производот

Слична стока