.

.

CWMobile Crossbody Case компатибилен со Apple iPhone SE / iPhone 5 / iPhone 5s - Clear TPU мобилен телефон мобилен држач за покривање со кабел за вратот - Индиски нане од сонце / бело / транспарентно

CWMobile Crossbody Case компатибилен со Apple iPhone SE / iPhone 5 / iPhone 5s - Clear TPU мобилен телефон мобилен држач за покривање

DEN 2.33

Пристапност
Залиха

Компатибилност : Направено за да одговара на Apple i Phone SE (1Gen 2016) / 5 / 5 S; Не е компатибилен со i Phone SE (2020). Погодно каиш : Носете го овој случај на лента со дизајн околу вратот или крстот, така што вашиот телефон е безбеден. Транспарентен TPU : Случајот е изработен од мека, заштитна пластика за да го заштити вашиот телефон од испакнатини и гребнатини. Виси директно : Со две точки за поврзување на случајот, тоа е постабилно од традиционалните ленти за ленти. Белешка : Овој случај не е играчка; Долгата лента е ризик од задушување за малите деца. Компатибилност : Направено за да одговара на Apple i Phone SE (1.Gen 2016) / 5 / 5 S; Не е компатибилен со i Phone SE (2020). Погодно каиш : Носете го овој случај на лента со дизајн околу вратот или крстот, така што вашиот телефон е безбеден. Транспарентен TPU : Случајот е изработен од мека, заштитна пластика за да го заштити вашиот телефон од испакнатини и гребнатини.

Параметри на производот

Слична стока