.

.

БУДАЈ Силиконски 26мм 22мм Часовник За Брзо Ослободување За Garmin Феникс 6 6S 6X Pro 5X 5 5Plus 3 HR 935 S60 Гледајте Лесен Часовник Ремен За Зглоб

БУДАЈ Силиконски 26мм 22мм Часовник За Брзо Ослободување За Garmin Феникс 6 6S 6X Pro 5X 5 5Plus 3 HR 935 S60 Гледајте Лесен Часовник

DEN 325.92

Пристапност
Залиха

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина одговара на сите. * Специјално дизајниран конектор,лента За зглоб Со Брзо ослободување, Мекоста е умерена, носете многу удобно. *Мекоста е умерена, носете многу удобно,обликување Со Компресија, цврст и издржлив,Ремен за Носење/ремен за зглоб,погоден за оригинален паметен часовник. *Лесен за вметнување и отстранување,многу погоден за вашиот часовник. *Исклучителна изработка и стилски дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството.

Параметри на производот

Слична стока