.

.

Преголемо Седиште за Велосипед, Удобно Седиште За Велосипед - Универзално Заменско Седло За Велосипед - Водоотпорно Кожено Седиште За Велосипед Со Дополнителна Ме?

Преголемо Седиште за Велосипед, Удобно Седиште За Велосипед - Универзално Заменско Седло За Велосипед - Водоотпорно Кожено Седиште

DEN 771.20

Пристапност
Залиха

Дозвола Продажба Дополнителен шок и без бучава-двојни гумени топчиња против вибрации со добра еластичност, флексибилност, цврстина и поголема издржливост. Дополнителен шок и без бучава-двојни гумени топчиња против вибрации со добра еластичност, флексибилност, цврстина и поголема издржливост. Вградено воздушно перниче за автоматско прилагодување на удобноста. Designedономски дизајниран-предниот дел е мазен, половина инч потесен од обичното седиште за велосипед, така што нема да го трие или врзува бутот. Седлото има " рог " што ве спречува да се лизнете напред. Центарот е конкавен, што ви овозможува слободно да дишете. Тежина : 700 гр / 1,54 фунти. Големина : 27 х 19,5 х 12 см/10,6 х 7,7 х 4,7 инчи. Дозвола Продажба. Дополнителен шок и без бучава-двојни гумени топчиња против вибрации со добра еластичност, флексибилност, цврстина и поголема издржливост. Дополнителен шок и без бучава-двојни гумени топчиња против вибрации со добра еластичност, флексибилност, цврстина и поголема издржливост. Вградено воздушно перниче за автоматско прилагодување на удобноста. Designedономски дизајниран-предниот дел е мазен, половина инч потесен од обичното седиште за велосипед, така што нема да го трие или врзува бутот. Седлото има " рог " што ве спречува да се лизнете напред. Центарот е конкавен, што ви овозможува слободно да дишете. Тежина : 700 гр / 1,54 фунти. Големина : 27 х 19,5 х 12 см/10,6 х 7,7 х 4,7 инчи. Зелено широко седиште за планински велосипед - супер удобна мемориска пена со висока густина со издржлива водоотпорна кожа и двојна пролетна топка што апсорбира удари, може да го замени тврдото и непријатно старо седло, во голема мера да ја подобри апсорпцијата на ударите и амортизирањето за време на перформансите на возењето.

Параметри на производот

Слична стока