.

.

[Да не] монета за одлуки Среќа среќа со среќа игра за забава за забава, дебела монета од 40мм монета

[Да не] монета за одлуки Среќа среќа со среќа игра за забава за забава, дебела монета од 40мм монета

DEN 1.33

Пристапност
Залиха

Materialениот материјал со висок квалитет : Направен од висококвалитетен легура материјал, голема сила, отпорен на абење, докажан од 'рѓа и издржлив - Дизајн : Направено од високо квалитетен материјал, издржлив и зачуван. Софистициран со многу уникатни детали. ❤ Совршен подарок : Одличен подарок за собирачи на монети, прикажете ги на вашата работна маса или дајте им како подарок и уживајте во вашиот одговор!. - Фитс : Совршен за колекционерски производи, подароци, сувенири, училишни проекти, занаети и хобисти. ❤ УСЛУГИ : Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте не по е -пошта, ќе се обидеме да се потрудиме да го решиме вашиот проблем. Белешка : Поради светлина и монитор, хроматската аберација може да биде малку намалена. Поради рачно мерење, оставете разлика околу 0,1-0,5 см. Функција : Богати колекции, научете да ја разберете историјата на монетите.

Параметри на производот

Слична стока