.

.

Да Макарони Бело / За Xperia GX SO-04D/docomo DSEXGX-PCCL-201-N146

Да Макарони Бело / За Xperia GX SO-04D/docomo DSEXGX-PCCL-201-N146

DEN 604.96

Пристапност
Залиха

Број На Модел На производителот : DSEXGX-PCCL-201-N146 Број На Модел На производителот : DSEXGX-PCCL-201-N146. Xperia GXSO-04 D / docomo случај со шарени макарон мотив. Спецификации : Материјал : случај тело/Поликарбонат Третман : ув стврднување мастило, горниот слој заврши печатење опсег : Рамен печатење (без печатење на страни) компатибилни модели : Xperia GXSO-04 D/docomo. Спецификациите може да се променат без претходна најава. Сликата е композитна слика. Целото производство е рачно изработено Во Јапонија од квалификувани занаетчии. Голема заштита за грбот И страните може да се наплаќа додека случајот е прикачен (само кабел). Не е компатибилен со десктоп тип полначи. За времето на испорака : Бидејќи секоја ставка е рачно изработена од занаетчии, може да потрае и до 3 недели пред испораката. Ве молиме признајте Поврзани Термини Случај На Паметен Телефон / Капак На Паметен Телефон / Случај На Паметен Телефон / Капак На Паметен Телефон / Случај На Паметен Телефон / Футрола За Мобилен Телефон / Мобилен Капак / Случај За Печатење / Капак За Печатење / Вклучена Е Испорака / Докомо / Xperia GX / Sony Мобилни Комуникации.

Параметри на производот

Слична стока