.

.

Азиеда 80мм „Ја сакам Еритреја“ метална кутија за чување со калај/складирање

Азиеда 80мм „Ја сакам Еритреја“ метална кутија за чување со калај/складирање

DEN 159.84

Пристапност
Залиха

80мм x 50мм Правоаголен метален обвивка за капакот на капакот. Обложена со кокошка за храна. Одликувајќи се со дизајн од еден од нашите талентирани дизајнери. Други достапни големини. Чувајте нешто од хартиени клипови до слатки во овој прекрасен калај за капакот на капакот. За капакот на затворањето Snap е отпечатен со уникатен дизајн и сите наши канти се обложени со лак за храна; правејќи ги идеални за подароци за завиткување на подароци. Големина : ширина : 82mmheight : 52mmdepth : 15mmvolume : 30ml (1,1 fl oz) цена е по индивидуален калај. Забележете дека ливчињата се испорачуваат празни, сликите се само за илустративни цели.

Параметри на производот

Слична стока