.

.

Тбуобт Торба За Шминка Патување Козметичка Торба Торбичка Чанта Чанта Со Патент, Денот На Благодарноста Fall Тикви Добредојдовте

Тбуобт Торба За Шминка Патување Козметичка Торба Торбичка Чанта Чанта Со Патент, Денот На Благодарноста Fall Тикви Добредојдовте

DEN 287.84

Пристапност
Залиха

Големина-22, 5х15х13, 8см/8, 9х5, 9х5, 4во, лесен за носење и чување во чанта Материјали-Изработени од ткаенина. Со висококвалитетен патент на врвот. Лесен и мек на допир. Повеќенаменски-погодно е да се чуваат разни мали предмети како што се тоалети, четки за шминка, кармин, накит, часовници, клучеви, картички итн. Ги одржува вашите секојдневни предмети организирани и заштитени. Многу Прилики - оваа стилска козметичка торба е идеална за бања, теретана, патување, одмор, кампување, службено патување и разни активности на отворено. Може да се користи и како кутија за моливи, паричник, торба за пошта, патна торба, торба за складирање. Персонализирано прилагодување-во нашата продавница има многу поелегантни и слатки козметички кеси. Она што е поинтересно е што обезбедуваме бесплатни услуги за прилагодување, испратете ни ги вашите омилени слики! Прилагодената козметичка кеса има повеќе смисла како подарок. Големина-22, 5х15х13, 8см/8, 9х5, 9х5, 4во, лесен за носење и чување во чанта. Материјали-Изработени од ткаенина. Со висококвалитетен патент на врвот. Лесен и мек на допир. Повеќенаменски-погодно е да се чуваат разни мали предмети како што се тоалети, четки за шминка, кармин, накит, часовници, клучеви, картички итн. Ги одржува вашите секојдневни предмети организирани и заштитени. Многу Прилики - оваа стилска козметичка торба е идеална за бања, теретана, патување, одмор, кампување, службено патување и разни активности на отворено.

Параметри на производот

Слична стока