.

.

Лист и дрво од Новика Сервис Керадон Керамички шеќер и крема, зелена, 4 мл, лисја од банана ''

Лист и дрво од Новика Сервис Керадон Керамички шеќер и крема, зелена, 4 мл, лисја од банана ''

DEN 276.16

Пристапност
Залиха

Големина : 2,8 "H x 3,9" W x 3 Автентичен : Оригинален производ за фер трговија на Новика во соработка со National Geographic. Сертифициран : Доаѓа со официјална картичка за приказни на Новика, кој се потврдува квалитет и автентичност. Исклучителен занаетчиски квалитет од Дуангкамол - Изработен со Грижа да се богатство за наредните години. Информации за производот : керамика на Селадон. Големина : 2,8 "H x 3,9" W x 3. Автентично : оригинален производ за фер трговија во Новика во соработка со National Geographic. Сертифицирано : Доаѓа со официјална картичка за приказни на Новика, кој се потврдува квалитет и автентичност. Исклучителен занаетчиски квалитет од Дуангкамол - направен со грижа да се божеше за наредните години. Информации за производот : Церадон керамика. Новика, во соработка со National Geographic, работи заедно со талентирани занаетчиски дизајнери ширум светот за да произведат зачудувачки, чувари на богатство. Нашата мантра е да ја шириме глобалната среќа, затоа бидете сигурни - ќе сториме се што можеме за да се осигураме дека сте среќен клиент. За оваа ставка : Емилирајќи ја убавината на лисјата од банана, Дуангамол создава волшебна шеќерна чинија и крем стомна. Ротаунд пар се потпира на фиоката за појавување, сите три рачно изработени во керамиката на Селадон. - Микробранова безбедна - ослободена од олово и токсини - машина за миење садови : користете само врвен решетка. Препорачано миење на рацете. - Се одликува со испукана завршница за нашиот уметник : Дуангкамол Срисукри е од Бангкок. „Повеќето од моите дела се тајландски и кинески репродукции како вазни, тегли од ѓумбир и фигурини“, вели таа. „Мојата намера е да ја одржувам античката уметност на Селадон и каменување за да можат идните генерации да уживаат во овие парчиња.

Параметри на производот

Слична стока