.

.

Лепички куки од не'рѓосувачки челик, куки за пешкир, заглавени во бања или кујнски пристаниште на зајдисонце

Лепички куки од не'рѓосувачки челик, куки за пешкир, заглавени во бања или кујнски пристаниште на зајдисонце

DEN 255.68

Пристапност
Залиха

【Држете до 4,4 фунти】- вклучително и 4 мали куки, исполнете ги вашите потреби за складирање за мали предмети 【Работи на најразлични мазни површини】- Домаќинските закачалки на wallидот работат на најразлични мазни површини, вклучувајќи обоени wallsидови, готови дрво, насликани бетонски блокади, ламинат, стакло, метал и плочки. 【Лесен за употреба】- не се потребни алатки. Лесно користете без нокти, завртки или оштетување на дупчење со дупки. Само излупете го задниот филм и залепете го. Препорачуваме да го користите 3-4 часа по залепувањето. 【Мултифункционални куки】- Овие силни куки можат да ги користат како wallидни куки, куки за крпи, закачалки за фрижидер, куки за слики, закачалки за порибување за камини, итн. За да ги задоволат сите ваши потреби. Не заборавајте да го купите ова како совршен подарок за вашето семејство и пријатели. 【По гаранцијата за продажба】- Ние сме посветени на оптимизирање на нашите производи и подобрување на нашите услуги за континуирано подобрување на задоволството на клиентите. Ние сме уверени во нашите производи за самолеплива кука. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, Ве молиме слободно контактирајте со нас. 【Држете до 4,4 фунти】- вклучително и 4 мали куки, исполнете ги вашите потреби за складирање за мали предмети. 【Работи на најразлични мазни површини】- Домаќинските закачалки на wallидот работат на најразлични мазни површини, вклучувајќи обоени wallsидови, готови дрво, насликани бетонски блокади, ламинат, стакло, метал и плочки. 【Лесен за употреба】- не се потребни алатки. Лесно користете без нокти, завртки или оштетување на дупчење со дупки. Само излупете го задниот филм и залепете го. Препорачуваме да го користите 3-4 часа по залепувањето. 【Мултифункционални куки】- Овие силни куки можат да ги користат како wallидни куки, куки за крпи, закачалки за фрижидер, куки за слики, закачалки за порибување за камини, итн. За да ги задоволат сите ваши потреби. Не заборавајте да го купите ова како совршен подарок за вашето семејство и пријатели. 【По гаранцијата за продажба】- Ние сме посветени на оптимизирање на нашите производи и подобрување на нашите услуги за континуирано подобрување на задоволството на клиентите.

Параметри на производот

Слична стока