.

.

Креативен Марк Мурал Голем Уметник Четки-Природни Свиња Наежвам Четки за Акрилик &засилувач; Акварел Боја-Филберт # 30

Креативен Марк Мурал Голем Уметник Четки-Природни Свиња Наежвам Четки за Акрилик &засилувач; Акварел Боја-Филберт 30

DEN 255.84

Пристапност
Залиха

КАРАКТЕРИСТИКИ : Дизајниран Од Мичи Тоскано, идеален за сликање од големи размери, беспрекорни ферули обложени со никел, удобни за употреба и одлична контрола, издржливи и еластични влакна СОВРШЕН за : Големи Беспрекорни никелирани ферули со сигурни и издржливи влакна. ДИЗАЈНИРАН од уметникот Мичи Тоскано за постигнување широк спектар на техники на сликање и мурали од големи размери. КАРАКТЕРИСТИКИ : Дизајниран Од Мичи Тоскано, идеален за сликање од големи размери, беспрекорни ферули обложени со никел, удобни за употреба и одлична контрола, издржливи и еластични влакна. СОВРШЕН за : Големи Беспрекорни никелирани ферули со сигурни и издржливи влакна. ДИЗАЈНИРАН од уметникот Мичи Тоскано за постигнување широк спектар на техники на сликање и мурали од големи размери. Овие сериозно големи четки беа дизајнирани од Мичи Тоскано за постигнување широк спектар на техники на сликање и мурал од големи размери.

Параметри на производот

Слична стока