.

.

24 сет бејзбол забава фаворизира бејзбол акрилик клучеви за клучи на клучеви, вртејќи се на клуч за клучеви Бејзбол Ви благодариме за белешка, дрвена лилјак за момчи

24 сет бејзбол забава фаворизира бејзбол акрилик клучеви за клучи на клучеви, вртејќи се на клуч за клучеви Бејзбол Ви благодариме

DEN 415.84

Пристапност
Залиха

Доволно за да користите : ќе добиете 24 парчиња бејзбол клучеви, 24 парчиња благодарни картички и 24 парчиња торби за подароци, доволно количина и убава комбинација можат да ги задоволат вашите потреби за употреба и декорација Сигурни материјали : Спортските клучеви за деца за деца се изработени од квалитетен метал, не е лесен за 'рѓа; Бејзболот е изработен од вештачка кожа, привлечна и водоотпорна, бејзбол лилјак е изработен од дрво, силен и сигурен. Исклучителен дизајн : Бејзбол клуч за деца за деца е убаво дизајниран, погоден за украсување на училишни кеси и клучеви, честитните картички што одговараат на бејзбол се печатат со значајни зборови, погодни за споделување со вашиот тим за да го соберат вашиот тим за бејзбол заедно. Широко применливо : Булките за клучеви за бејзбол се погодни како украси за спортски тематски забави, полнила за торби за подароци, награди за часови, награди за игри, карневалски награди и повеќе и ќе бидат ценети од повеќето возрасни групи. Широко применливо : Булките за клучеви за бејзбол се погодни како украси за спортски тематски забави, полнила за торби за подароци, награди за часови, награди за игри, карневалски награди и повеќе и ќе бидат ценети од повеќето возрасни групи. Доволно за да користите : ќе добиете 24 парчиња бејзбол клучеви, 24 парчиња благодарни картички и 24 парчиња торби за подароци, доволно количина и убава комбинација можат да ги задоволат вашите потреби за употреба и декорација. Сигурни материјали : Спортските клучеви за деца за деца се изработени од квалитетен метал, не е лесен за 'рѓа; Бејзболот е изработен од вештачка кожа, привлечна и водоотпорна, бејзбол лилјак е изработен од дрво, силен и сигурен. Исклучителен дизајн : Бејзбол клуч за деца за деца е убаво дизајниран, погоден за украсување на училишни кеси и клучеви, честитните картички што одговараат на бејзбол се печатат со значајни зборови, погодни за споделување со вашиот тим за да го соберат вашиот тим за бејзбол заедно. Широко применливо : Булките за клучеви за бејзбол се погодни како украси за спортски тематски забави, полнила за торби за подароци, награди за часови, награди за игри, карневалски награди и повеќе и ќе бидат ценети од повеќето возрасни групи.

Параметри на производот

Слична стока