.

.

Лента за камера ShiftCam Pro, компатибилен со прогресивни и повеќето телефонски случаи

Лента за камера ShiftCam Pro, компатибилен со прогресивни и повеќето телефонски случаи

DEN 403.20

Пристапност
Залиха

100% памук Затворање на тока. Миење на рацете. Безбедно и безбедно - лесна памучна лента за дополнителна безбедност. Микрофибер - Чувајте ги леќите чисти во движење со прицврстена крпа за чистење на леќи за микрофибер. Погодно - каиш, отпуштете се со тока за брзо ослободување кога користите со телефонски случај. Универзален - компатибилен со прогресивни и повеќето телефонски случаи. Изграден до последен - издржлив дизајн направен од високо квалитетни материјали.

Параметри на производот

Слична стока