.

.

VXB бренд Јапонија MJC-65-HEWH 15/16 инчи до 30мм Флексибилно спојување на типот на типот на вилицата се појави 2 Дијаметар: 30мм Должина на спојување: 90 спојување Надворешен д?

VXB бренд Јапонија MJC-65-HEWH 15/16 инчи до 30мм Флексибилно спојување на типот на типот на вилицата се појави 2 Дијаметар: 30мм Должина на

DEN 0.33

Пристапност
Залиха

Спојување со дијаметар од 1 дијаметар : 15/16 инчи Спојување на носење 2 дијаметар : 30мм. Должина на спојување : 90. Спојување на надворешниот дијаметар : 65. 7-15 дена испорака. Спојување со дијаметар од 1 дијаметар : 15/16 инчи. Спојување на носење 2 дијаметар : 30мм. Должина на спојување : 90. Спојување на надворешниот дијаметар : 65. 7-15 дена испорака. VXB Brand, NBK Јапонија MJC-65-HEWH 15/16 инчи до 30 MMJAW-TYPE Флексибилна Couplingnbk Јапонија MJC-65 -EH 15/16 инчи до 30мм Флексибилна спојка од типот на вилицата, ова е флексибилна спојка од типот на вилицата. Bellвонките овозможуваат ексцентричност, ангалумсализигмент и крајна игра. СОВЕТНИК ЗА СОВЕТЕ 1 ДИАМЕТЕР : 15/16 INCHCOUPLING BORE 2 ДИАМЕТЕР : 30 MMCOUPLING Должина : 90 Coupling Надворешен дијаметар : 65material : Не'рѓосувачкиот е флексибилно спојување на вилицата. Hub и ракав непречено. Екселентна флексибилност овозможува да се прифати ексцентричноста на погрешно поставување и вибрациите на извртување.

Параметри на производот

Слична стока