.

.

36 Еез Црвено Злато Партија Метални Балони Тежини Тешки Цврсти Балони Тегови Маса ЦЕНТРАЛНО ПАРЧЕ САМ Декор За Мажи Жени Девојки Момчиња Црвени Украси За Забави Црв

36 Еез Црвено Злато Партија Метални Балони Тежини Тешки Цврсти Балони Тегови Маса ЦЕНТРАЛНО ПАРЧЕ САМ Декор За Мажи Жени Девојки Момчиња Црвени

DEN 1.00

Пристапност
Залиха

Обилно Количество за Употреба : во овој пакет ќе добиете 36 парчиња пакет со тегови со балони, што ќе ги одржува вашите балони стилски и шармантни, доволно количини што лесно ги задоволуваат вашите дневни потреби за украсување и самостојни барања Привлечни Централни Делови на Масата : држачите за балони за маса можат да ја украсат темата на забавата и да држат балони на место на забавен начин, што може да се примени како привлечни централни делови на масата за да донесат повеќе забава на вашите празници и забави, погодни за роденденски забави, свадби, тушеви и карневали забави. Лесен За Употреба : откако ќе ги надувате балоните, едноставно закачете ги металните тегови на балоните на балоните, за да можат да се лулаат и да лебдат на ветрот, соодветно да се совпаѓаат со другите резерви за украсување забави. Користете Со Доверба : изработени од сигурен цементен блок и пластични материјали, тежините на балонот од метална завиткана фолија не се склони кон избледување или кршење, ви служат долго време и ви даваат убаво искуство со самодоверба. Разновиден За Употреба : носителите на сидро и балон за маса се идеални за многу прилики, вклучувајќи родендени, годишнини, свадби, празници, трик За Ноќта на Вештерките или забави за лекување, забави За Благодарност, Божиќни забави и спортски настани; тие исто така можат да се применат во продавници за подароци, продавници за занаети и продавници за накит за да им помогнат на вашите производи да се истакнат.

Параметри на производот

Слична стока