.

.

Заштитник На Екранот со боксови Компатибилен Со Кодак ПИКСПРО АЗ528 - Клиартуш Анти-Отсјај , Анти-Отпечаток Од Прст Мат Филм Кожа

Заштитник На Екранот со боксови Компатибилен Со Кодак ПИКСПРО АЗ528 - Клиартуш Анти-Отсјај , Анти-Отпечаток Од Прст Мат Филм Кожа

DEN 207.20

Пристапност
Залиха

? [АНТИ-ОТСЈАЈ] Заштитник На Екранот Со Боксови Компатибилен со Кодак ПИКСПРО АЗ528 Два (2) Наградувани Заштитници Против Отсјај На Екранот, прецизно сечење за да одговараат на вашиот PIXPRO AZ528?точни димензии! Чувајте го дополнителниот за резервна копија подоцна или споделете го со пријател!. ? [СИЛА и СТАБИЛНОСТ] ДВОСЛОЈНО ВИСОКО квалитетно МИЛЕНИЧЕ дизајнирано за издржливост; ГО ШТИТИ вашиот екран од гребнатини, отпечатоци од прсти и прашина. ? [УВ ЗАШТИТА] Намалува 90% ОД УВ зраците предизвикани од рефлектирана светлина, заштитувајќи ги очите. ГО ШТИТИ вашиот екран од гребнатини, отпечатоци од прсти и прашина. ? [УВ ЗАШТИТА] Намалува 90% ОД УВ зраците предизвикани од рефлектирана светлина, заштитувајќи ги очите. 🧩 [СОВРШЕНО ВКЛОПУВАЊЕ] лепило лепило обврзници совршено на вашиот екран и никогаш нема да остави леплива остатоци по пилинг. ? [ВКЛУЧЕНО] Секое пакување содржи два (2) Заштитници За екран Против Отсјај За Вашиот pixpro AZ528, картичка За Апликатор За Клиренс и крпа за чистење микрофибер. [Ве молиме да се советува] на специјалното лепило со низок лепак му треба малку време за целосно да се залепи околу рабовите и кога ќе се залепи, воздушните празнини се расчистуваат.Празнините ќе исчезнат за околу 2 дена по редовна употреба. Заштитник На Екранот со боксови Компатибилен со Кодак ПИКСПРО АЗ528.Чувајте го вашиот екран беспрекорен Со Клиренс Против Отсјај (2-Пакет), совршена мешавина на анти-отсјај и оптичка јасност дизајнирана за секаква внатрешна и надворешна употреба.Нашиот уникатен материјал против отсјај ДРАМАТИЧНО го намалува отсјајот на екранот за максимална видливост под сончева светлина и други тешки услови на осветлување.

Параметри на производот

Слична стока