.

.

SOIMISS 1 Поставете 4 компјутери Божиќни цртани филмови Оради DIY комплети

SOIMISS 1 Поставете 4 компјутери Божиќни цртани филмови Оради DIY комплети

DEN 1.67

Пристапност
Залиха

Тие можат да се носат и возрасни и деца Совршено за божиќни забавни фотографии за да оставите совршен впечаток на вашата забава. Уникатниот дизајн го прави уникатен и привлечен, создавајќи празнична атмосфера. DIY рачно производство, искуство со DIY забава. Направено од високо квалитетна бела хартија и технологија за фино печатење и сечење. Тие можат да се носат и возрасни и деца. Совршено за божиќни забавни фотографии за да оставите совршен впечаток на вашата забава. Уникатниот дизајн го прави уникатен и привлечен, создавајќи празнична атмосфера. DIY рачно производство, искуство со DIY забава. Направено од високо квалитетна бела хартија и технологија за фино печатење и сечење. Опис Ова е збир на очила DIY додатоци Forchristmas, кои се изработени од материјални, практични и издржливи. Да се ​​одвиваат некои уникатни и прекрасни рамки за очила со деца е добра игра за вас. Може да ја зајакне врската помеѓу децата и родителите.

Параметри на производот

Слична стока