.

.

Амбесон Модерна Метална Кутија, Грбав Кит Со Апстрактно Печатење На Морски Подводни Уметнички Дела, Повеќенаменски Контејнер Со Правоаголна Лимена Кутија Со Капа?

Амбесон Модерна Метална Кутија, Грбав Кит Со Апстрактно Печатење На Морски Подводни Уметнички Дела, Повеќенаменски Контејнер Со Правоаголна

DEN 2.00

Пристапност
Залиха

ГОЛЕМИНА НА КУТИЈА-7,2" ШИРОК х 4,7" ДОЛГ х 2,2 " ВИСОК Декоративна и пространа метална кутија за складирање со капак. ИЗРАБОТЕНИ Од-Висококвалитетен, издржлив и цврст нерѓосувачки челик. Метална кутија и капак во форма на правоаголник. КАРАКТЕРИСТИКИ-капакот не е шарки, може целосно да се отстрани од кутијата. Големината на печатената слика на капакот е 6,8 "х 4,2". ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ-Практичен и пренослив. За активности на отворено, занаети, свеќи, сапун, кујна, накит. ПЕЧАТЕНО-со најсовремена технологија за дигитално печатење. Гордо дизајниран можете да ги чувате вашите производи за шминка или материјали за шиење. Исто така, безбедно складирајте чај, кафе или шеќер за да фатите добро чуван поглед во кујната. Можете да ја организирате вашата работна маса со ставање на вашите моливи и разни материјали со живописни и забавни печатени комплети. Обезбедете подароци со ватиран кутија на вашето семејство и пријатели. Можете да го подарите на вашата сопруга, сопруг, најдобар пријател, мајка, тато, сестра, брат, баба, девојка, колега и сите други сакани со многу изненадувачки дизајни.

Параметри на производот

Слична стока