.

.

На свадбата на нашата ќерка, ѓердан од ќерка од мајка, ѓердан од ќерка, персонализирана ѓердан за ќерка, роденден за ќерка што те сакаме стилови на ѓердани на роденд?

На свадбата на нашата ќерка, ѓердан од ќерка од мајка, ѓердан од ќерка, персонализирана ѓердан за ќерка, роденден за ќерка што

DEN 2.33

Пристапност
Залиха

Лесно за прилагодување на картичката за пораки : Само кликнете на копчето „Прилагодете“ за да ја додадете вашата персонализација или вашата фотографија, а потоа завршете ја нарачката Инспиративна картичка за пораки : Накит за картички за пораки претставува нераскинлива врска помеѓу две души. Овој симбол на вечна loveубов е засекогаш омилен и тренд насекаде. Изненадете ја вашата сакана со овој прекрасен подарок денес! Не е мала ставка, туку големо изненадување за вашата loveубов!. Материјали и големина : Овој ѓердан направен со висококвалитетен полиран хируршки челик. Кабелскиот ланец мери 18 инчи со продолжение од 4 инчи и се прицврстува со затворач на јастог. Димензии на приврзоци : -ид 0,6 ICNH (1,5 см) -ширина 1,1 ICNH (2,7 см). Гаранцијата за враќање на парите обезбедува задоволство на клиентите. Ако не сте воодушевени од овој издржлив и корисен рачно изработен ѓердан, вратете го за 100% наплата на вашата набавна цена. Обичај направено во САД. Подарок за безвременски чувар : Нашиот накит доаѓа со премија за квалитетен подарок со посебна порака. Ова парче прави уникатен и внимателен подарок за ѓердан за вашата мајка, сопруга, ќерка, син, вереница, идна сопруга момче, девојка, внука, внука Девојче девојче девојче, семејство. Вклучува кутија за подароци. Лесно за прилагодување на картичката за пораки : Само кликнете на копчето „Прилагодете“ за да ја додадете вашата персонализација или вашата фотографија, а потоа завршете ја нарачката. Инспиративна картичка за пораки : Накит за картички за пораки претставува нераскинлива врска помеѓу две души. Овој симбол на вечна loveубов е засекогаш омилен и тренд насекаде. Изненадете ја вашата сакана со овој прекрасен подарок денес! Не е мала ставка, туку големо изненадување за вашата loveубов!. Материјали и големина : Овој ѓердан направен со висококвалитетен полиран хируршки челик. Кабелскиот ланец мери 18 инчи со продолжение од 4 инчи и се прицврстува со затворач на јастог. Димензии на приврзоци : -ид 0,6 ICNH (1,5 см) -ширина 1,1 ICNH (2,7 см). Гаранцијата за враќање на парите обезбедува задоволство на клиентите. Ако не сте воодушевени од овој издржлив и корисен рачно изработен ѓердан, вратете го за 100% наплата на вашата набавна цена. Обичај направено во САД. Подарок за безвременски чувар : Нашиот накит доаѓа со премија за квалитетен подарок со посебна порака. Ова парче прави уникатен и внимателен подарок за ѓердан за вашата мајка, сопруга, ќерка, син, вереница, идна сопруга момче, девојка, внука, внука Девојче девојче девојче, семејство. Вклучува кутија за подароци. ▶ Прави најдобар внимателен подарок за вашата ќерка за Божиќ, свадба, роденден, Денот на мајката или подарок „Само затоа“.

Параметри на производот

Слична стока