.

.

N/A Music Box дрвена рачна рачна врежана деца подароци трајни креативни врежани антички

N/A Music Box дрвена рачна рачна врежана деца подароци трајни креативни врежани антички

DEN 4959.20

Пристапност
Залиха

1 Оригинална музичка кутија со рачно чудак, само свртете ја рачката и ќе ја игра оваа добро позната мелодија. секоја музичка кутија е лесна и преносна и може да се постави каде и да ве молам. Оваа кутија е исто така убаво врежана. Висок квалитет Декоративен чувар. Совршен подарок за секоја пригода : роденден, свадба, одмор или само за себе. Оригинална музичка кутија со рачно чудак, само свртете ја рачката и ќе ја игра оваа добро позната мелодија. секоја музичка кутија е лесна и преносна и може да се постави каде и да ве молам. Оваа кутија е исто така убаво врежана. Висок квалитет Декоративен чувар. Совршен подарок за секоја пригода : роденден, свадба, одмор или само за себе. Оригинална кутија за музика со рака, само свртете ја рачката и ќе ја игра оваа добро позната мелодија. Оваа кутија е исто така убаво врежана. Висок квалитет Декоративен чувар. Совршен подарок за секоја пригода : роденден, свадба, празник или само за себе. Грејт Мелодична мелодија на песната годишнина од роденденската свадбени подароци за партнер, Партнер, Партнер, Семејство, Пријатели за откривање : Материјал : Дрвен скратен рафт : резбанкотици : може да има побарување „дизајнирано од“ на некои од музичките кутии, ве молиме разберете го вклучениот : 1x музички боксер до различни поставки за осветлување и екран, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликата.

Параметри на производот

Material:
Wooden
Craft:
Carving
Notice:
there may be a designed by claim on some of the music boxes, please understand :
Included:
1x Music Box:
Due to different lighting and screen settings, the color of the item may be slightly different from the picture.:
Please allow for slight size differences due to manual measurements.:
Package includes main product only :
Слична стока