.

.

Мускули На Градите Горила Двослоен Бенто Кутија Кутија За Ручек Сад За Оброци За Работа Канцелариски Пикник

Мускули На Градите Горила Двослоен Бенто Кутија Кутија За Ручек Сад За Оброци За Работа Канцелариски Пикник

DEN 449.44

Пристапност
Залиха

Оваа бенто кутија е изработена од пп материјал, кој е лесен и пренослив, цврст и издржлив и може повторно да се користи долго време Дизајн на тока, удобен прекинувач, со рачка, многу лесен и пренослив, лесен за изведување, двослојна кутија за ручек, дизајн на преграда се-во-едно може ефикасно да спречи мешање на храната, да го задржи оригиналниот вкус на храната, да ви овозможи Да уживате Во ручекот Вкусен. Димензии На Бенто Кутија : Должина : 15,5 см/6,1", Ширина : 13,5 см/5,3", Висина : 11 см/4,3", Должина На Лажица : 13 см/5,1", погоден за поставување, сендвичи, суши, колачи, овошје, зеленчук, Закуски и многу повеќе, во пакувањето : се-во-едно бенто кутија со 2 контејнери што се редат и лажичка. Уникатните и стилски бенто кутии се совршени за работа, канцеларија, викенд игра, кампување, одмор, патување, теретана итн. За родендени, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, Божиќ, Нова година, секој празник за пријатели, девојки, колеги, Семеен Совршен подарок. Поради различни методи на мерење, податоците за големината се добиваат со рачно мерење, а грешката во рамките на 1-2см е нормален феномен. Ако сте ја купиле нашата бенто кутија и имате какви било прашања, ве молиме слободно испратете ни е-пошта, ние ќе го решиме за вас во рок од 24 часа, ве молиме бидете сигурни да купите.

Параметри на производот

Слична стока