.

.

60 парчиња инспиративни гумени нараквици во боја мотивациски цитат силиконски нараквици Масовни подароци за деца мажи жени студенти партиски материјали, 12 стилови

60 парчиња инспиративни гумени нараквици во боја мотивациски цитат силиконски нараквици Масовни подароци за деца мажи жени студенти партиски материјали,

DEN 255.84

Пристапност
Залиха

Доволна количина : ќе добиете 60 парчиња мотивациони рачни ленти, со 12 различни бои и дизајни, 5 парчиња за секој дизајн; Остана количина и стилови за исполнување на вашите различни барања за употреба и споделување Инспиративен дизајн : Силиконските нараквици се дизајнирани со разновидни мотивациони зборови, како „Остани силни“, „Вера надеж храброст“ и повеќе, покажете го вашиот позитивен став, направете го вашиот шармантен и кул. Идеални избори за подароци : Гумените мотивациони нараквици можат да се служат како деликатни подароци за пријател, член на семејство, соученик, колега, студент и повеќе, идеални за роденден, дипломирање, свадба, годишнина и други важни денови. Најмногу се вклопува една големина : мотивационите нараквици се изработени од квалитетен силиконски материјал, мек и флексибилен, секоја мери околу 5,84 см/ 2,3 инчи во дијаметар, 1,2 см/ 0,5 инчи во ширина, со умерена еластичност, соодветна и за жени и за мажи, деца и возрасни. Широки апликации : Со разни светли бои, овие инспиративни нараквици за истегнување ќе ве натераат да се истакнете од толпата, погодни за роденденска забава, собирање семејни, карневали, музички фестивали и други прилики. Доволна количина : ќе добиете 60 парчиња мотивациони рачни ленти, со 12 различни бои и дизајни, 5 парчиња за секој дизајн; Остана количина и стилови за исполнување на вашите различни барања за употреба и споделување. Инспиративен дизајн : Силиконските нараквици се дизајнирани со разновидни мотивациони зборови, како „Остани силни“, „Вера надеж храброст“ и повеќе, покажете го вашиот позитивен став, направете го вашиот шармантен и кул. Идеални избори за подароци : Гумените мотивациони нараквици можат да се служат како деликатни подароци за пријател, член на семејство, соученик, колега, студент и повеќе, идеални за роденден, дипломирање, свадба, годишнина и други важни денови. Најмногу се вклопува една големина : мотивационите нараквици се изработени од квалитетен силиконски материјал, мек и флексибилен, секоја мери околу 5,84 см/ 2,3 инчи во дијаметар, 1,2 см/ 0,5 инчи во ширина, со умерена еластичност, соодветна и за жени и за мажи, деца и возрасни.

Параметри на производот

Слична стока