.

.

Linsay 10.1 Quad Core 2 GB RAM 32 GB Android 11 таблета со тастатура во стил на кафеава крокодил

Linsay 10.1 Quad Core 2 GB RAM 32 GB Android 11 таблета со тастатура во стил на кафеава крокодил

DEN 1184.00

Пристапност
Залиха

10 "дисплеј со екран на допир со висока дефиниција 2 GB меморија RAM меморија. 32 GB Внатрешна меморија. 2 GB меморија RAM меморија. 32 GB внатрешна меморија. Пакет со тастатура во стил на кафеава крокодил. Запознајте го новиот Linsay F10xhdbk Cobrown Quad Core процесор 1024x600 HD таблет со висока резолуција Ексклузивен луксузен пакет со тастатура со кафеава крокодил во стил, измешана кожа, стои, Google Android OS 4.4 комплет Kat ве одржува во контакт. Останете поврзани со лесен за употреба Linsay Quad Core 10.1-инчен капацитивен пакет со таблети со Google Android 4. Оваа високо-технолошка таблета е флексибилно и моќно мобилно решение за Интернет. Мулти задача со оперативниот систем на капацитивен допир од 10,1 инчи и оперативен систем Android Kat и прилагодете го вашиот почетен екран со омилени игри, алатки за социјални медиуми, апликации за продуктивност и многу повеќе. Findе откриете дека комплетот со таблети 10,1 инчи Google Android OS 4.

Параметри на производот

Слична стока