.

.

Pdgjg Бела Сад Решетката-Метал Сад Решетката За Одвод Решетката Вода Филтер Корпа Решетката Јадење Стапчиња За Јадење Садови За Складирање Решетката

Pdgjg Бела Сад Решетката-Метал Сад Решетката За Одвод Решетката Вода Филтер Корпа Решетката Јадење Стапчиња За Јадење Садови За Складирање

DEN 2.00

Пристапност
Залиха

Димензии : 39, 5х23, 5х14, 5 см Материјал : метал + ПП + силикон. Применливи предмети : садови. Број на подови : 1 кат. Дизајн : Шуплив дизајн. Димензии : 39, 5х23, 5х14, 5 см. Материјал : метал + ПП + силикон. Применливи предмети : садови. Број на подови : 1 кат. Дизајн : Шуплив дизајн. Број на подови : 1 подни материјали : издржливи стапчиња за јадење кафез : отстранлив дизајн : ротирачка база за дизајн засилена база : простор што не се лизга : кујната продава само главни производи, а не други производи поради рачно мерење, дозволеното отстапување на мерењето е 1-3см.

Параметри на производот

Слична стока