.

.

Ремени ЗА Кожни Часовници ТРДИБСК За Универзална Нараквица Од 20мм 22мм Компатибилна Со Повеќето Часовници СО Ремени ОД 22ММ

Ремени ЗА Кожни Часовници ТРДИБСК За Универзална Нараквица Од 20мм 22мм Компатибилна Со Повеќето Часовници СО Ремени ОД 22ММ

DEN 335.20

Пристапност
Залиха

100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина одговара на сите Направен италијански материјал од крава, еколошки и здрав, Мекоста е умерена, носете многу удобно. Мекоста е умерена, носете многу удобно,обликување Со Компресија, цврст и издржлив,Ремен за Носење/ремен за зглоб,погоден за оригинален часовник. Лесен за вметнување и отстранување,многу погоден за вашиот часовник. Исклучителна изработка и стилски дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството.

Параметри на производот

Слична стока