.

.

Alwong M.2 NVME SSD продолжен кабел M.2NVME SSD Цврста состојба на погон за продолжување на погонот поддржува PCI-E 3.0 x4 целосна брзина, 20см/

Alwong M.2 NVME SSD продолжен кабел M.2NVME SSD Цврста состојба на погон за продолжување на погонот поддржува PCI-E 3.0 x4 целосна брзина,

DEN 2.00

Пристапност
Залиха

Име на производот : M2 NVME SSD продолжен кабел. Хард диск на адаптер : Поддршка M.2 NVME, ултра SSD Solid State Drive. Брзина на ширина на опсег : PCIE 3.0 x4 целосна брзина, стапка на трансфер 32 Gbps. Анти-мешање ЕМИ материјал, не е лесен за оштетување, што не влијае на ефикасноста на преносот и функцијата за употреба на линијата, потрајни.

Параметри на производот

Слична стока