.

.

Gooffy 2 во 1 пластична мултифункционална топка за калиперски калиперски владетел Верниер Калипер Калипер

Gooffy 2 во 1 пластична мултифункционална топка за калиперски калиперски владетел Верниер Калипер Калипер

DEN 0.33

Пристапност
Залиха

Опсег на мерење : 100мм Материјал : пластика. Боја : Сребрена. Опсег на мерење : 100мм. Материјал : пластика. Боја : Сребрена. Go Offy Specification : Материјал : Plastic Color : Silver Measuring Range : 100mmpackage Вклучен : 1 x дебеломер.

Параметри на производот

Material:
Plastic
Color:
Silver
Measuring Range:
100mm
Package included:
1 x Caliper :
Слична стока