.

.

Lrecat Безжична Слушалка 5.1 Слушалки Со Јасен Звук, 35h Playtime, Спорт Слушалки Контрола На Допир СО LED Дигитален Дисплеј, IP7 Водоотпорни Безжични Слушалки Вграден Микрофон

Lrecat Безжична Слушалка 5.1 Слушалки Со Јасен Звук, 35h Playtime, Спорт Слушалки Контрола На Допир СО LED Дигитален Дисплеј, IP7 Водоотпорни

DEN 159.84

Пристапност
Залиха

Извонредна Стерео Звучна Сцена И Јасен Повик : Прилагодување на моќна влезна импеданса ОД 16 € И звучници За подвижни серпентина, безжични слушалки со микрофон обезбедуваат моќен и широк опсег на звук, што го прави високиот тон полн со динамика, а басот моќен Микрофонот на безжичните слушалки е изработен од монокристален силикон, што го прави микрофонот многу чувствителен на звук од различни агли, совршен за снимање вокали, овозможувајќи јасни телефонски или видео повици.1 Чип И Автоматско Спарување : Вистинската безжична слушалка усвојуваip 5.1 чип, поддржува hsp, HFP, a2dp и avrcp протоколи за комуникација. Ултра Ниската Латентност е повеќе од 3 пати побрза од конвенционалните безжични слушалки, нуди стабилна и доволно растојание 32 стапки конекција за вас. Соберете 2 безжични слушалки од куќиштето, тие автоматски ќе се спарат едни со други. Потоа кликнете на " I11 " од списокот со уреди за да ги поврзете безжичните слушалки со вашиот уред. 35 часа Време За Играње и Дигитален Дисплеј СО Двојна ЛЕР : 7 Часа најмало време за слушање на слушалките по полнење е доволно за повеќето долги трчања. Комбинацијата НА USB-C брзо полнење и 4-те целосни полнења обезбедени од куќиштето за полнење ви дава одлично искуство со долга издржливост. (7Ч во слушалката и 28Ч во куќиштето за полнење). Случајот за полнење на џебот за складирање со големина на слушалки, се одликува со двоен ЛЕД дигитален дисплеј за напојување. Кога се полни за куќиштето, ЛЕД светлото ќе почне да трепка од 1 до 100. Лесен Ergономски Дизајн И Ip7 Водоотпорен : слушалките за вежбање прифаќаат ergономски дизајн и се направени од течен Силикон, со само 4,3 g од секоја мала слушалка. Трите големини (с/М/Л) на вклучени совети за уши одговараат на речиси сите големини на ушните канали, што е особено добра вест за луѓето кои имаат мали ушни канали. Водоотпорната слушалка е нано-обложена и достигнува водоотпорна IP7. Водоотпорните слушалки ќе направат идеален придружник додека го носите кучето на прошетка, работа, теретана, возење велосипед или џогирање. Лесен За Употреба И Широка Компатибилност : во слушалките за уши карактеристики со капацитивен интерфејс на допир и целосен контролен пакет, интуитивната операција ја прави слушалката за андроид разумно едноставна за употреба. Едноставно допрете за репродукција/пауза, контрола на јачината на звукот, следење напред/назад, одговор на повик/крај и активирање на дигитален асистент. Андроид слушалки безжични е поврзан лесно со двете i OS, андроид уреди, и повеќето уреди соle(Како Што Се Windows лаптоп/таблет/ДЕСКТОП КОМПЈУТЕР). Извонредна Стерео Звучна Сцена И Јасен Повик : Прилагодување на моќна влезна импеданса ОД 16 € И звучници За подвижни серпентина, безжични слушалки со микрофон обезбедуваат моќен и широк опсег на звук, што го прави високиот тон полн со динамика, а басот моќен. Микрофонот на безжичните слушалки е изработен од монокристален силикон, што го прави микрофонот многу чувствителен на звук од различни агли, совршен за снимање вокали, овозможувајќи јасни телефонски или видео повици.1 Чип И Автоматско Спарување : Вистинската безжична слушалка усвојуваip 5.

Параметри на производот

Слична стока