.

.

Qifu Vintage Red Mini Faberge Figurine Figurine Trinket Box Hinged, уникатен подарок за семејство

Qifu Vintage Red Mini Faberge Figurine Figurine Trinket Box Hinged, уникатен подарок за семејство

DEN 239.84

Пристапност
Залиха

За QIFU : Qifu е компанија за дизајн и производство на метални занаети, која се занимава со дизајн и производство на метални занаети од 2001 година Долго време, QIFU е посветен да му обезбеди на секој почесен клиент исклучителен подарок што го истакнува квалитетот на животот . Никогаш не застануваме за момент во потрага по уметност и убавина. Кифу, посветеноста прави извонредност. Концепт Qifu : Со внимателни процедури, тој не само што има за цел како декорација на куќата, туку и како занаетчиска ставка за да им донесе радост на клиентите. Ние посветуваме многу елегантни елементи на производот за да обезбедиме искуство за очите за луѓето кои извршуваат живот на високо ниво. 【Големина (L *W *H)】 : 1,70 *1,70 *2,76 во, 【тежина】 : 4,1 мл. 【Уникатен дизајн】 : Инспириран од Фаберж Ејг, ексклузивен дизајн на Qifu, повеќе од 10 години доживува занаетчија рачно изработени. 【Нов материјал】 : Главното тело е нов материјал наречен легура на цинк, висококвалитетни rhinestones. 【Различно користете】 : Јајцето Faberge е исклучителни занаети. Тој е многу погоден за уметничка колекција и подароци од високо ниво. Pack Пакет за кутии за подароци】 : Сосема нова обичај, кутија за подароци со високи производи со златен изглед го истакнува луксузот на производот, многу погоден како подарок.

Параметри на производот

Слична стока