.

.

Подарок За кума Подарок Од Кума Торба За Шминка Подарок За Кума Инспиративен Подарок За Девојки Тинејџерски Религиозен Подарок За Жени Роденден Дипломирање Божиќ?

Подарок За кума Подарок Од Кума Торба За Шминка Подарок За Кума Инспиративен Подарок За Девојки Тинејџерски Религиозен Подарок За

DEN 175.84

Пристапност
Залиха

Совршени идеи за подароци за мама, баба, тетка, сопруга, девојка, ќерка, братучед, внука, сестра, најдобри пријатели, шеф, колега, наставник, медицинска сестра, адвокат, доктор, бести, семејство, невеста, слугинка на честа и така натаму Нашиот подарок за торба за шминка може да биде подарок За Божиќ, подарок За Роденден, подарок За Годишнина, подарок За Денот на Вљубените, ден На Мајките, подарок За Дипломирање, подарок За Ноќта на Вештерките, подарок За Свадба, подарок За Денот на Благодарноста, подарок за Пензионирање, подарок За Благодарност, подарок За Пријателство или кој било друг посебен подарок. Нашата торба за шминка е дизајнирана од професионален дизајнер. Интересни и убави дезени кои го истакнуваат вашиот личен карактер и вкус. Различни модели и теми, верувам дека постои еден погоден за вас или вашите пријатели. Нашата козметичка кеса има многу простор за складирање за складирање на вашата многу козметика. Може лесно да ја чува вашата козметика, како што се четки за шминка , маскара, кармин, марамчиња и така натаму. Оваа торба за шминка може да се нанесе како торба за шминка, чанта за монети, футрола за патување, торба за канцелариски материјал, кутија за моливи, паричник, комплет за шиење и така натаму. Кума Подарок Од Кума : оваа кума козметичка торба со инспиративни зборови што може да ги потсети вашите девојки дека колку сте важни за мене. Тоа е значајна идеја за подарок за вашите жени, девојки, кума, ќерка, одличен начин да и кажете "Те Сакам" и да и покажете колку е вашата грижа и охрабрување за неа. Мотивациски Подарок За Жени : Совршени идеи за подароци за вашата кума За Роденден, Божиќ, Денот на Вљубените, Дипломирањето, Денот на Мајките, денот на Венчавката, Годишнината, Свршувачката, празничниот подарок. Покажете колку ја сакате со апсолутниот симпатичен подарок што дефинитивно ќе го сака. Секој пат кога ќе ги користи чантите за шминка ќе помисли на вашата љубов кон неа. Инспиративен Подарок За кума : Ако барате убав подарок што вашата кума ќе го користи и ќе ужива во годините што доаѓаат, проверете ја оваа симпатична чанта за шминка! Оваа козметика со инспиративни изреки има прекрасен дизајн направете одличен инспиративен подарок за кума од кума за секоја пригода! Одличен подарок ќе ја натера да ја почувствува вашата длабоко љубов. Дипломирање Подарок За Девојки Тинејџерски : оваа козметичка кеса е изработена од памук и лен, двострано печатено, висококвалитетно обложување, за да се обезбедат висококвалитетни слики кои ќе останат живописни со секојдневна употреба. Материјалот ги прави чантите за шминка практични и издржливи за секојдневна употреба, лесни и лесни за носење, повеќекратна употреба и долготрајни. Лесно се чисти, може да се мие со рачно перење. Религиозен Подарок За Кума : големината на оваа козметичка кеса е 25х17см(10"х6, 7"). Соодветна големина и простор, кој има многу простор за складирање за складирање на вашата многу козметика. Може лесно да ја чува вашата козметика, како што се четки за шминка, маскара, кармин, марамчиња и така натаму. Мазен патент во поволен изглед, тесен за заштита на предметите, може да обезбеди лесно паѓање на вашите предмети. Тоа е совршен патни торби за жени.ОВАА СТАВКА НЕ Е НАМЕНЕТА ЗА УПОТРЕБА ОД ДЕЦА 12 И ПОД.

Параметри на производот

Слична стока