.

.

Спортски за торбички за мобилни телефони, што работи со Armband компатибилен со iPhone Pro Max, 12, 12pro, 12 Mini, SE2020,11,11 Pro, 11 Pro Max, XS Max, XS, X, XR, 8 Plus, 7 Plus, 6S Plus, Прилагодлива рака Торба со?

Спортски за торбички за мобилни телефони, што работи со Armband компатибилен со iPhone Pro Max, 12, 12pro, 12 Mini, SE2020,11,11 Pro, 11 Pro

DEN 1.67

Пристапност
Залиха

Мека внатрешна постава помага во заштитата на вашата нова форма на форма на телефон , Universal Fits 5,5 "-6.3" паметен телефон, компатибилен со i Phone 11, 11 Pro, 11 Pro Max, i Phone XS Max, XS, X, XR, 8plus, 7plus, 6plus, 6 Splus, Google Pixel, Samsung Galaxy Note20, Note 10, LG Стило G7, Moto X+, Black Berry, Sony Xperia, HTC, Nexus, Nokia Lumia Huawei телефони. (Ве молиме, погледнете го описот компатибилен со повеќе модел). Мултифункционална торба за рака на оружје со каиш се вклопува во мала, а предниот џеб може да смести мали предмети, клучеви, монети, закуски и така натаму. Подобрени прегратки, трајни табулации за прицврстување на кука и јамка, зацврстете ја лентата доволно цврсто, можете да ја прилагодите затегнатоста според вашите потреби .Comfort - задната страна направена од отпорни на пот и меки материјали за сунѓер, го штити вашиот телефон од пот и го намалува тоа чешање на чувството после тренингот. Уживајте во вашата музика - дупка за слушалки на преградата за да можете да слушате музика и телефонски повици додека спортот.

Параметри на производот

Слична стока