.

.

Алатки За Педикир За Корекција На Ноктите, Омекнување И Лесно Средување, Професионално Поправање На Ноктите На Нозете

Алатки За Педикир За Корекција На Ноктите, Омекнување И Лесно Средување, Професионално Поправање На Ноктите На Нозете

DEN 2.33

Пристапност
Залиха

ЕДНОСТАВЕН ДИЗАЈН ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ СО ГОЛЕМА ФУНКЦИЈА вродениот отстранувач на ноктите на нозете е дизајниран со цел третман на вродени нокти без болка и непријатност ЛЕСНА АПЛИКАЦИЈА 1 1.Грозје на работ на вродениот нокт со кука на вродениот отстранувач на ноктите на нозете;2.Подигнете ги рабовите на ноктот со извртување на рачката на вродената алатка за нокти ,во случај на чувство на болка, ве молиме натопете ја ногата во топла вода 15 минути,а потоа избришете ја ногата 3.Продолжете да го кревате работ на ноктот на ногата додека не стане израмнет .Пополнете го работ на тонот со памук и ќе го надоместите моменталното олеснување . Продолжете со ова секој, ќе го решите вашиот вроден нокт. ОЛЕСНЕТЕ СЕ ВЕДНАШ Не Ви требаат посебни знаења или вештини за да ја користите оваа вродена алатка за нокти. Пренослив е, удобен за ракување и нашите упатства ќе ве водат низ целиот процес.Одвртете, ставете, потоа додека вртите завртка, страните се креваат нагоре, не заборавајте прво да натопите шајка за да ја омекнете. ЗДРАВЈЕ И БЕЗБЕДНО професионалното поправање на ноктите на нозете помага да се минимизира ризикот, ве молиме сметајте го како сопствена употреба за лична нега. Гаранција на производот-ние сме посветени на создавање квалитетни производи и услуги за вас. Ако имате какви било прашања во врска со производот, можете да не контактирате преку е-пошта во секое време. ЕДНОСТАВЕН ДИЗАЈН ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ СО ГОЛЕМА ФУНКЦИЈА вродениот отстранувач на ноктите на нозете е дизајниран со цел третман на вродени нокти без болка и непријатност. ЛЕСНА АПЛИКАЦИЈА 1 1.Грозје на работ на вродениот нокт со кука на вродениот отстранувач на ноктите на нозете;2.Подигнете ги рабовите на ноктот со извртување на рачката на вродената алатка за нокти ,во случај на чувство на болка, ве молиме натопете ја ногата во топла вода 15 минути,а потоа избришете ја ногата 3.

Параметри на производот

Слична стока