.

.

Каземаркет Софтбанк Пантоне 5 Поликарбонат Јасно Тврдо Куќиште [ Колекција Чоколадо Чоколадо-Нане ]

Каземаркет Софтбанк Пантоне 5 Поликарбонат Јасно Тврдо Куќиште [ Колекција Чоколадо Чоколадо-Нане ]

DEN 0.33

Пристапност
Залиха

Усвојува проѕирна тврда заштитна футрола (заден/специјален мат принт, странична/јасна спецификација) Лесно е да се инсталира и отстрани со еден допир, така што ќе можете да го промените според вашето расположение на денот. (Не користи лепила). Многу оригинални случаи на дизајн кои не ги нудат други компании. Сигурно ќе го најдете вашиот омилен!. Усвојува проѕирна тврда заштитна футрола (заден/специјален мат принт, странична/јасна спецификација). Лесно е да се инсталира и отстрани со еден допир, така што ќе можете да го промените според вашето расположение на денот. (Не користи лепила). Многу оригинални случаи на дизајн кои не ги нудат други компании. Сигурно ќе го најдете вашиот омилен!. Висококвалитетен специјален мат принт кој е отпорен на отпечатоци од прсти. Мат текстурата се чувствува добро во вашите раце.

Параметри на производот

Слична стока