.

.

Бефлап природен полиран паун Камен топка зелена кварц топка погодна за домашен природен камен

Бефлап природен полиран паун Камен топка зелена кварц топка погодна за домашен природен камен

DEN 2.00

Пристапност
Залиха

1 природниот кристал и камен имаат од природата. Избрана рака : Ние го избираме секој кристал со рака, комплетот за собирање камен е природен, така што овозможуваат несовршености што може да вклучуваат ознаки за раст, гребнатини на површината. Имајте на ум дека парчето што ќе го добиете може да има одредени разлики во формата на каменот, но истиот квалитет.Пуркање : Овој природен камен е погоден за декорација на домови и може да се користи како подарок за пријатели или семејство. Бидејќи разликата во бојата помеѓу светлината и екранот, бојата што ја добивате може да биде малку поинаква, но гарантираме дека тие се сите исти квалитети. Големината и тежината се мерат рачно, и може да има 1-3 ММ грешка. Предметот на предметот е секогаш точната ставка што ја добивте. , Природните кристали не се баш исти, секој е. Незатерана полиран паунков топка од зелена кварц топка.

Параметри на производот

Слична стока