.

.

Брзи Суви Товарни Шорцеви Машки Отворено Лето Каузални Пешачење Мулти-Џеб Краток

Брзи Суви Товарни Шорцеви Машки Отворено Лето Каузални Пешачење Мулти-Џеб Краток

DEN 2.33

Пристапност
Залиха

90% Најлон, 10% Спандекс Затворање на патент. Машинско Перење. А# Редовни Шорцеви : околу 9,6 инчи вметнете.Шорцеви До Колена.Изработена со растеглива ткаенина од 4 насоки овозможува поголема растегливост за подобро движење. А# Редовни Шорцеви : Брзо Сушење И Отстранување На Влага : Изработени од мека, лесна најлонска и спандекс мешавина со издржлива завршница отпорна на вода и брзо се суши. Омни-фитил технологија која ја повлекува влагата за да ве одржува ладни и суви. А# Редовни Шорцеви : повеќе џебови за обложување на мрежести линии : 2 предни џебови за сечење, 2 џебови за безбедност на бутовите со затворање со патент, 2 џебови за задна кука и јамка за складирање на вашите предмети. # Редовни Шорцеви : Патент мува со затворање на копчињата, делумен еластичен појас со јамки за ремени за прилагодливо вклопување. Класичен и Едноставен Дизајн : Добар Машки Изглед и никогаш надвор од трендот. А# Редовни Шорцеви : UPF 50+ ве штити ОД УВ зраци.Вибрира во Ова Лето.Овие шорцеви на отворено се изградени за повеќето активности и спортови на отворено : кампување, пешачење, качување, возење велосипед итн.

Параметри на производот

Слична стока