.

.

Обвивки за метални пластични табели со метални пластични табели со 108 x 54 in, 2 во 1 двострана злато од розово злато/сребрена фолија, со водоотпорни капаци за еднократн

Обвивки за метални пластични табели со метални пластични табели со 108 x 54 in, 2 во 1 двострана злато од розово злато/сребрена фолија, со водоотпорни

DEN 0.67

Пристапност
Залиха

Материјал : Металните пластични капаци на маса се изработени од висококвалитетна пластична алуминиумска фолија, тие се многу сјајни и светли, издржливи и не се лесни за оштетување, што ја прават вашата маса чиста и привлечна Пакетот вклучува : Вклучува 3 парчиња метални пластични капаци на табели со 108 x 54 инчи, кои можат да се користат за табела од 8 стапки и да служат за 10 до 12 лица. Две во една табела за покривање : Пластичните водоотпорни капаци на маса се со бои на еднострана, предната страна е злато, задната страна е сребрена, и двете бои се повеќе сјајни и светли, можете да ја украсите вашата забава со овие две бои. Производство на вода и масло : Написот за еднократна употреба на правоаголник е водоотпорен и отпорен на масло, лесно е да се исчисти со ткиво или дастер кога добивате вода или масло. Мулти-коказии : Ковере од златна фолија е совршена за украси за забави, како роденден, туш за бебиња, свадба, банкет, Денот на благодарноста, Божиќната забава и така натаму.

Параметри на производот

Слична стока