.

.

Носење телефонски случај, џебно клип Универзален кожен телефонски футрола торбичка кутија компатибилна со iPhone 11 /XR, кожна торбичка за појас за појас, компатибилен ?

Носење телефонски случај, џебно клип Универзален кожен телефонски футрола торбичка кутија компатибилна со iPhone 11 /XR, кожна торбичка

DEN 1.00

Пристапност
Залиха

Фолчот на телефонот обезбедува практично решение за поединци кои треба да го задржат својот телефон на дофат додека се во движење, да го заштити од оштетување и да дозволи удобен пристап до телефонските функции Модниот дизајн, професионалниот и модерен дизајн е совршен и соодветен компатибилен со канцеларијата и деловната облека, а исто така изгледа одлично и со обична облека. Тенок, елегантен, лесен и компактен дизајн обезбедува безжично носење и удобно патување што не го тежи вашиот ремен или предизвикува никаква непријатност. Безбедно затворање на магнетното затворање на паметниот телефон, предно магнетно затворање. Не грижи се, не го оштетува телефонот. Мека внатрешна постава, го штити вашиот телефон од никови, нечистотии и гребнатини. Фолчот на телефонот обезбедува практично решение за поединци кои треба да го задржат својот телефон на дофат додека се во движење, да го заштити од оштетување и да дозволи удобен пристап до телефонските функции. Модниот дизајн, професионалниот и модерен дизајн е совршен и соодветен компатибилен со канцеларијата и деловната облека, а исто така изгледа одлично и со обична облека. Тенок, елегантен, лесен и компактен дизајн обезбедува безжично носење и удобно патување што не го тежи вашиот ремен или предизвикува никаква непријатност. Безбедно затворање на магнетното затворање на паметниот телефон, предно магнетно затворање. Не грижи се, не го оштетува телефонот. Мека внатрешна постава, го штити вашиот телефон од никови, нечистотии и гребнатини. спречува загуба или погрешно поставување на телефонот2. Овозможува дополнителен простор за складирање за мали предмети, како што се кредитни картички или клучеви3. Го задржува телефонот дискретно скриен од View4. Им овозможува на корисниците лесно да се префрлаат помеѓу повеќе телефони или уреди5.

Параметри на производот

Слична стока