.

.

LCN 4031T15RH 4031T US15 Позлатени Поблиску Со Преку Завртки, Десната Рака

LCN 4031T15RH 4031T US15 Позлатени Поблиску Со Преку Завртки, Десната Рака

DEN 979.20

Пристапност
Залиха

Тежина на пакетот : 1 фунти Земја на Потекло : Сад. Дел број : 4031 T15 RH. Тежина на пакетот : 1 фунти. Земја на Потекло : Сад. Дел број : 4031 T15 RH. Практични и достапни опции за прицврстување на вратата. Лесен за инсталирање, програмирање и употреба. Производот е произведен во Соединетите држави.

Параметри на производот

Слична стока