.

.

Kx Внатрешно време со одземање на временските услови, самостојна пена ЕПДМ врати и прозорци нацрт-исклучувач на пена од пена звук изолирано од гума за избегнување н?

Kx Внатрешно време со одземање на временските услови, самостојна пена ЕПДМ врати и прозорци нацрт-исклучувач на пена од пена звук

DEN 0.67

Пристапност
Залиха

● ✅ 【Големина】 Големина : 0,35 инчи x 0,24 инчи, 20 стапки (6 метри) Ве молиме, внимателно потврдете дали големината е она што го сакате пред да го купите. Function ✅ 【Функција】 Е обликувана гумена заптивка е специјално дизајнирана за страната на вратите. Со ова лепило за лепило, изолирано звук, изолирано, водоотпорно, ветерно, исто така, подобрување на климатик со помош на ефект. Дајте ви чиста и потопла околина. ● ✅ 【Широко користена】 е направена од гума EPDM. Оваа временска лента за заптивка е помалку мирис и нема штета на човечкото тело. Дебела и фелксибилна гума со силна леплива поддршка, залепете цврсто, добра отпорност на топлина и ладно погодно за различни празнини и пукнатини : прозорец, автомобил. ● ✅ 【Лесна инсталација】 Површина за чистење, мерење на должината, раскинете го филмот и лепење на место (тврд печат за некое време за да се осигурате дека може да се инсталира цврсто и не ја допирајте во рок од 72 часа). Pack Пакет ✅ Пакет】 1 пакет, може да се подели на 2 пломби. Вкупно 6м (3м x 2). ● ✅ 【Големина】 Големина : 0,35 инчи x 0,24 инчи, 20 стапки (6 метри). Ве молиме, внимателно потврдете дали големината е она што го сакате пред да го купите. Function ✅ 【Функција】 Е обликувана гумена заптивка е специјално дизајнирана за страната на вратите. Со ова лепило за лепило, изолирано звук, изолирано, водоотпорно, ветерно, исто така, подобрување на климатик со помош на ефект. Дајте ви чиста и потопла околина. ● ✅ 【Широко користена】 е направена од гума EPDM. Оваа временска лента за заптивка е помалку мирис и нема штета на човечкото тело. Дебела и фелксибилна гума со силна леплива поддршка, залепете цврсто, добра отпорност на топлина и ладно погодно за различни празнини и пукнатини : прозорец, автомобил. ● ✅ 【Лесна инсталација】 Површина за чистење, мерење на должината, раскинете го филмот и лепење на место (тврд печат за некое време за да се осигурате дека може да се инсталира цврсто и не ја допирајте во рок од 72 часа). Pack Пакет ✅ Пакет】 1 пакет, може да се подели на 2 пломби.

Параметри на производот

Слична стока