.

.

Коаиус Туш Туш Врата Почиста Автомобил За Перење Стакло Бришач Со Сечилото Нерѓосувачки Челик Универзална Нелизгачки Затворен Отворен Прозорец Гумен Домашна Бањ?

Коаиус Туш Туш Врата Почиста Автомобил За Перење Стакло Бришач Со Сечилото Нерѓосувачки Челик Универзална Нелизгачки Затворен Отворен Прозорец

DEN 147.84

Пристапност
Залиха

Може да се користи совршено на вратата за туширање со сапуница, површината со плочки, замагленото огледало Радијанот на рачката и сечилото ќе биде цврсто поставен без превртување. Гумената лента е мека, еластична, не деформирана, еколошка и издржлива и лесна за бришење и чистење. Висококвалитетен материјал од нерѓосувачки челик, издржлив. Има designedономски дизајнирани рачки кои помагаат да се обезбеди удобно, но цврсто држење при чистење. Може да се користи совршено на вратата за туширање со сапуница, површината со плочки, замагленото огледало. Радијанот на рачката и сечилото ќе биде цврсто поставен без превртување. Гумената лента е мека, еластична, не деформирана, еколошка и издржлива и лесна за бришење и чистење. Висококвалитетен материјал од нерѓосувачки челик, издржлив. Има designedономски дизајнирани рачки кои помагаат да се обезбеди удобно, но цврсто држење при чистење.

Параметри на производот

Слична стока