.

.

Aexit Изолирани Анти Рачни Алатки sli-p Рачка 20-30AWG 0,25-0,80 mm Жица Стегачи Машина Стегач

Aexit Изолирани Анти Рачни Алатки sli-p Рачка 20-30AWG 0,25-0,80 mm Жица Стегачи Машина Стегач

DEN 208.96

Пристапност
Залиха

Име На Производот : Жица Машина;Материјал : Пластика, Метал Исечете Ја Големината На Жицата : AWG : 20,22,24,26,28,30 MM : 0.80;Вкупна Големина ( Заклучена) : 18 x 6 x 1cm/7" x 4. Главна Боја : Жолта, Црна. Нето Тежина : 126гр. Содржина На Пакетот : 1 х Жица Машина. Име На Производот : Жица Машина;Материјал : Пластика, Метал. Исечете Ја Големината На Жицата : AWG : 20,22,24,26,28,30 MM : 0.80;Вкупна Големина ( Заклучена) : 18 x 6 x 1cm/7" x 4. Главна Боја : Жолта, Црна. Нето Тежина : 126гр. Содржина На Пакетот : 1 х Жица Машина. Пластична обложена рачка за удобно фаќање.Пролетна еластичност, изработена брава, лесно ракување.Може да се користи како машина или жица, е погоден за електрична жица 20-30 AGG.

Параметри на производот

Слична стока