.

.

Лујед Најновиот 1156 Led Трепкач Сијалица 1600 Лумени Исклучително Светла 1156a 1003 1141 Led Сијалица Грешка Слободен Трепкач Анти Хипер Блиц, Килибар Жолта

Лујед Најновиот 1156 Led Трепкач Сијалица 1600 Лумени Исклучително Светла 1156a 1003 1141 Led Сијалица Грешка Слободен Трепкач Анти Хипер

DEN 399.84

Пристапност
Залиха

€éper Светла И Мала Моќност € (Сет од 2 светилки, 3000 K, Килибар Жолта) 1156 4014&2835 66-EX ЧИПСЕТИ LED Светилки, 1300 Лумени и 24 W По Сијалица, Многу Посветла од Оригиналната СијалицаОва може да спречи 95% хипер блиц и предупредување за грешка. Нема потреба повеќе да додавате дополнителни отпорници или делови. "Овие LED светилки се заменуваат за 1156 1156 A 7506 1003 1141 BA15 S P21 W, Работен напон : Dc 9v-30v, големина На Сијалицата : 2.71", Се Користи за Трепкачки Светла, Стоп Светла, Опашки Светла, Странични Маркер Светла, Аголни Светла, Трепкачки Светла итн. ●●Дисипација На топлина ● Вграден интелигентен двигател На ИЦ и авијациски алуминиумски материјал за подобри перформанси,стабилната влезна струја го штити колото,Обезбедува сигурен температурен опсег и конзистентна осветленост. €+Внимание filter системот можеби не е 100% точен, големината на сијалицата може да варира помеѓу облогата на вашето возило.

Параметри на производот

Слична стока