.

.

Ztofera компатибилен со iPhone 13 6,1 инчи, случај за жени жени, цветен цвет дизајн силиконски случај, тенок шок -отпорен на TPU заштитен браник на куќиште за iPhone 13 6,1 инчи, беж, ?

Ztofera компатибилен со iPhone 13 6,1 инчи, случај за жени жени, цветен цвет дизајн силиконски случај, тенок шок -отпорен на TPU заштитен

DEN 2.67

Пристапност
Залиха

❀ 【Компатибилен со】 само за i Phone 13 6,1 инчи ❀ 【Заштита на екранот и камерата】 Подигнати рабови нуди сигурна заштита за екранот и целата заштита за областа на фотоапаратот. ✿ 【Цветен дизајн】 Симпатична и стилска цветна шема е врежана во задниот дел и нема да избледи или снема; мазни и меки за допир; лесен за чистење; Убави подароци за девојчиња и жени. ❀ 【Шок -отпорен i Phone 13 Case】 Трајлив i Phone 13 Силиконски материјал го штити телефонот од гребнатини, нечистотија, испакнатини и капки. ❀ 【Совршено вклопување】 Лесен пристап до сите контроли и карактеристики; Совршени пресеци за звучници, камера и други пристаништа.

Параметри на производот

Слична стока