.

.

Мајмун Околу 991830 ЧАСОТ-Флтб-С-Ц Мајмун Издува 61 См Кафеава

Мајмун Околу 991830 ЧАСОТ-Флтб-С-Ц Мајмун Издува 61 См Кафеава

DEN 246.40

Пристапност
Залиха

Тематските партии се подобри партии Но, декорацијата мора да биде и вистинскиот избор. Мајмунот на надувување обезбедува совршен амбиент на забава во џунгла, сафари или плажа. На опашката или раката, може да се закачи на венци и насмевки пријателски за гостите. Фигурата на надувување е лесна за да можете да ја однесете насекаде. Димензии : 58 х 40 х 40 см. Материјал : бпа-слободен пвц. 1 х Надувување Мајмун. 1 х Надувување Мајмун. Тематските партии се подобри партии. Но, декорацијата мора да биде и вистинскиот избор. Мајмунот на надувување обезбедува совршен амбиент на забава во џунгла, сафари или плажа. На опашката или раката, може да се закачи на венци и насмевки пријателски за гостите. Децата исто така имаат големо задоволство на мајмунот. Без разлика дали прскање во базенот или на истражувачката експедиција низ дневната соба. Фигурата на надувување е лесна за да можете да ја однесете насекаде.

Параметри на производот

Слична стока